Ptice i perad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Razmnozavanje kanarinaca

Go down 
+21
marko
abe NIS
stiglic from bosnia
Manche
saso78
BOŠKO
Marsel
žalacST
Ćira1
Rockstar
amani
seadriver
slaven-g
steva318
ACO
drazenxp
tićar
Ivan_Nish
paja patak
pile
trnar
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Ćira1
Početnik
Početnik



Broj postova : 10
Registration date : 10.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Emptyuto tra 15, 2008 9:03 pm

Hvala na odgovorima sa zakasnjenjem
[Vrh] Go down
Rockstar
Početnik
Početnik



Broj postova : 28
Registration date : 24.03.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Empty
PostajNaslov: glosta   Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Emptyuto tra 15, 2008 10:54 pm

:lol!: :lol!: :lol!: pozdrav svima kod mene 3 pile danas------------------- muzijak redovno hrani zenku koliko vidim i ovo prvo pile kuham jaje u jutro i popodne pa im dajem salatu jabuku krastavac jel treba jos nesto i na sta da jos obratim paznju hvala pozdrav svima :lol!: :lol!: :lol!:
[Vrh] Go down
Rockstar
Početnik
Početnik



Broj postova : 28
Registration date : 24.03.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Empty
PostajNaslov: glosta   Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Emptyuto tra 15, 2008 11:02 pm

moze li neko da mi kaze sta je to konopljar na njemackom ili latinskom vidim da to ovde spominjete a ne znam sta je to hvala pozdrav affraid affraid Basketball
[Vrh] Go down
paja patak
Pričalica
Pričalica



Male Broj postova : 123
Lokacija : Kraljevo, Srbija
Registration date : 12.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Emptysri tra 16, 2008 2:43 am

Rockstar je napisao/la:
:lol!: :lol!: :lol!: pozdrav svima kod mene 3 pile danas------------------- muzijak redovno hrani zenku koliko vidim i ovo prvo pile kuham jaje u jutro i popodne pa im dajem salatu jabuku krastavac jel treba jos nesto i na sta da jos obratim paznju hvala pozdrav svima :lol!: :lol!: :lol!:

nemoj krastavac, to stari odgajicvaci daju u fazi mitarenja umesto preparata dodatnih.
to nemoj.
[Vrh] Go down
tićar
Pričalica
Pričalica
tićar


Male Broj postova : 155
Age : 39
Lokacija : ZADAR
Registration date : 12.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Emptysri tra 16, 2008 3:07 am

Rockstar je napisao/la:
moze li neko da mi kaze sta je to konopljar na njemackom ili latinskom vidim da to ovde spominjete a ne znam sta je to hvala pozdrav affraid affraid Basketball

to ti je carduelis cannabina,nemoraš kuhati 2 jaja dnevno,dio im daj ujutro a drugi dio spremi u hladnjak i daj im navečer,tako da imaju dok se ne probudiš.
krastavac izbaci,a salatu daji svaki 3 dan.
[Vrh] Go down
drazenxp
Moderator
Moderator
drazenxp


Male Broj postova : 99
Age : 47
Lokacija : Split
Registration date : 11.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Emptysri tra 16, 2008 10:19 am

Rockstar evo o konopljaru:

http://www.angelfire.com/drazenxpbirds/juricica.html

http://public.carnet.hr/ptice/f_euro/ac001/index.htm

Čestitam na mladim kanarincima! Cool

Jaje izdrži u frižideru do 3 dana, ali ponuđeno u krletci ne smije više od 24 h.
[Vrh] Go down
http://www.drazen-birds.co.nr/
trnar
Početnik
Početnik
trnar


Male Broj postova : 77
Age : 53
Lokacija : Bitola,Macedonia
Registration date : 13.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Emptysri tra 16, 2008 11:40 am

Ljudi,- kako silno pjevaju moji kanarinci 3+1 stiglic.Ujutro je nesnosjivo u stanu,kako su na zidu koji granici sa drugim stanom iz susednog ulaza ne znam do kada ce oni trpeti i tolerisati me.Ujutro pocinju u 6.30.Moram ih negdje skloniti ili produziti im malo noc. Sleep na racun noci- uvece, tako sto cu im produziti dan onoliko koliko ga skratim ujutro,bar za pola sata ili za jednog sata,dok komsije se ne probude. No Embarassed
Dajte ideje sta ciniti.
[Vrh] Go down
drazenxp
Moderator
Moderator
drazenxp


Male Broj postova : 99
Age : 47
Lokacija : Split
Registration date : 11.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Emptysri tra 16, 2008 11:58 am

Nije problem štiglić, nego kanarinci su preglasni.

Meni neugodno kad ulazim u zgradu, na drugom katu sam, a čim uđem u prizemlje čujem svog kanarinca odozgo kako pjeva, odzvanja kroz hodnike.

Valjda su susjedi tolerantni affraid Suspect

Moj savjet ti je; drži muške sa ženkama, ako ih ne uznemiruju na gnjezdu. Neće pjevati, možda vrlo malo.

Otkad je moj kanarinac sa ženkom i čuva je i hrani, napokon mogu malo "opustiti bubnjiće" jer za sada ne pjeva.

Nisam se nadao da će mi ikad bit drago da tić ne pjeva Cool
[Vrh] Go down
http://www.drazen-birds.co.nr/
trnar
Početnik
Početnik
trnar


Male Broj postova : 77
Age : 53
Lokacija : Bitola,Macedonia
Registration date : 13.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Emptyčet tra 17, 2008 12:41 am

Ja zivim u stanu 55 m2.Ukupno smo 5 clana.Ja,zena,sin i kci kao i moj otac,a imam i 8 kanarinaca i jedan stiglic.Uh,zaboravio sam nimfu Nimi.Od kanarinaca imam 1 mozaik Gospodin sa dvije zene(bigamija),jedna zuta lipokromka sa bijelim muzem jedan bakreni koji ima Opal zenku kojoj su mast povadili pa meni prodali,ali jako je lepa pa ne znam sta cu sa nojm,jednu izabel za stiglica za da se okusham u bastardiranju i naravno dva mlada pileta od mozaika i jedno od zute
Sve to u 55 m2 u jednpom cosku do prozora pored regala u dnevnoj sobi,svakli dan ciscenje- svaki dan usisivac e to je ljubav,to je pasija.
Moram se seliti na balkon,a kako je on na jugozapadnoj strani bojim se lijetnih vrucina koje kad tad dostizu i
+45 kod nas,a zimi -28 i moram ga dobro ograditi i osmisliti mada je i on veoma mali,ili u podrum bez svijetla.
Drazene kako se ti snalazis u tvom stanu koliko ih imas?Uteshi me nisam valjda jedini...
Blago nasim susjedima sa ovim nasim pesnopojcima,od sada ostavljam muskarce kod zenki.
Pozdrav.
[Vrh] Go down
paja patak
Pričalica
Pričalica



Male Broj postova : 123
Lokacija : Kraljevo, Srbija
Registration date : 12.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Emptyčet tra 17, 2008 1:09 am

u dnevnoj sobi ????????????????????????????????????????

najvise moze 3 ptice, mozda bi moglo i 4 ptice ako je dnevna soba veca od 30 m2
[Vrh] Go down
Rockstar
Početnik
Početnik



Broj postova : 28
Registration date : 24.03.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Emptyčet tra 17, 2008 3:27 pm

Sleep :lol!: study pozdrav svima koliko smiju da stoje rendana jaja u kavezu sat dva ili---------------hvala
[Vrh] Go down
tićar
Pričalica
Pričalica
tićar


Male Broj postova : 155
Age : 39
Lokacija : ZADAR
Registration date : 12.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Emptyčet tra 17, 2008 4:22 pm

Rockstar je napisao/la:
Sleep :lol!: study pozdrav svima koliko smiju da stoje rendana jaja u kavezu sat dva ili---------------hvala

stavi im jaja oko 1 popodne,zatim operi i stavi opet tamo oko 8 navečer,i to može stati do sutra oko 1 sat
[Vrh] Go down
Rockstar
Početnik
Početnik



Broj postova : 28
Registration date : 24.03.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Emptyčet tra 17, 2008 5:17 pm

ticar mnogo hvala za pomoc danas sam nasao jedno pile mrtvo neznam zasto i to ono koje se 4 izleglo ova 3 su dobra energicna jel ti imas neku pretpostavku zasto je to tako hvala
[Vrh] Go down
tićar
Pričalica
Pričalica
tićar


Male Broj postova : 155
Age : 39
Lokacija : ZADAR
Registration date : 12.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Emptyčet tra 17, 2008 8:59 pm

Rockstar je napisao/la:
ticar mnogo hvala za pomoc danas sam nasao jedno pile mrtvo neznam zasto i to ono koje se 4 izleglo ova 3 su dobra energicna jel ti imas neku pretpostavku zasto je to tako hvala

to ti je sve normalno,kod većeg uzgoja,65%je pravi uspijeh
[Vrh] Go down
paja patak
Pričalica
Pričalica



Male Broj postova : 123
Lokacija : Kraljevo, Srbija
Registration date : 12.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Emptypet tra 18, 2008 2:23 am

onda bolje da ima 2-3 dobra pileta ispod jedne zenke

a sta ako i 5 izadje? da li ce ih lepo othraniti, da li ce biti napredni?

ja sam imao kod jedne 5 plodnih, ali sam zajebao stvar jer sam je nalego na 4 jaje, pa onda se peti ispilio sa zakasnjenjem, a guzva u gnezdu i nije preziveo.
zato sam sada jednu nalegao tek na peto jaje. 5. dan.
tako ima sanse da sve budu dobri podjednako, ako se ispile svih 5.
[Vrh] Go down
tićar
Pričalica
Pričalica
tićar


Male Broj postova : 155
Age : 39
Lokacija : ZADAR
Registration date : 12.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Emptypet tra 18, 2008 2:50 am

paja patak je napisao/la:
onda bolje da ima 2-3 dobra pileta ispod jedne zenke

a sta ako i 5 izadje? da li ce ih lepo othraniti, da li ce biti napredni?

ja sam imao kod jedne 5 plodnih, ali sam zajebao stvar jer sam je nalego na 4 jaje, pa onda se peti ispilio sa zakasnjenjem, a guzva u gnezdu i nije preziveo.
zato sam sada jednu nalegao tek na peto jaje. 5. dan.
tako ima sanse da sve budu dobri podjednako, ako se ispile svih 5.

isto ti je 4 lil 5 dan,ako je on slab onda je slab,i ako se izlegu svi skupa opet će on dobivati najmanje jesti,meni su znala izači 3 pa sutra 2 pa bi opet svi preživili,sve je to do jačine ptića,
[Vrh] Go down
ACO
Pričalica
Pričalica
ACO


Male Broj postova : 80
Age : 32
Registration date : 15.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Emptypet tra 18, 2008 1:41 pm

Moja kanarinka opet snjela 3 jajeta Cool
3 dana nakon sto sam joj ubacio muzijaka snjela 1. a nakon toga svaki dan po jedno(dok nije snjela 3) :lol!:
[Vrh] Go down
Rockstar
Početnik
Početnik



Broj postova : 28
Registration date : 24.03.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Empty
PostajNaslov: glosta   Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Emptypet tra 18, 2008 2:02 pm

:lol!: :lol!: :lol!: pozdrav ova moja zenka se kupa pa ode da lezi na mlade jel to nije malo lose za mlade da se ne prehlade ili-------------------------- pozdrav
[Vrh] Go down
Ivan_Nish
Početnik
Početnik



Broj postova : 34
Registration date : 11.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Emptypet tra 18, 2008 7:35 pm

Nije to strasno,i moja zenka to radi i ne fali mladima nista hvala Bogu Very Happy
Ne sekiraj se zna ona sta je za njih dobro a sta ne,ipak priroda je uredila to Wink
Pozdrav
[Vrh] Go down
Rockstar
Početnik
Početnik



Broj postova : 28
Registration date : 24.03.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Emptysub tra 19, 2008 4:15 pm

ljudi kako se mogu dobiti crveni kanarinci kojim parenjem ili treba neka posebna hrana bas mi se svidjaju ------------------ova moja zenka samo lezi na mladima vidim svi su zivi muzijak samo nosi hranu ponekad daje njoj a ponekad je on gura sa gnjezda da se pomakne pa hrani mlade dali je to normalno da on tako hrani ptice jel to ne bi trebala da radi ona da nije ona malo lijena hvala za odgovore pozdrav svima
[Vrh] Go down
tićar
Pričalica
Pričalica
tićar


Male Broj postova : 155
Age : 39
Lokacija : ZADAR
Registration date : 12.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Emptysub tra 19, 2008 6:32 pm

Rockstar je napisao/la:
ljudi kako se mogu dobiti crveni kanarinci kojim parenjem ili treba neka posebna hrana bas mi se svidjaju ------------------ova moja zenka samo lezi na mladima vidim svi su zivi muzijak samo nosi hranu ponekad daje njoj a ponekad je on gura sa gnjezda da se pomakne pa hrani mlade dali je to normalno da on tako hrani ptice jel to ne bi trebala da radi ona da nije ona malo lijena hvala za odgovore pozdrav svima

za crvene moraš nabaviti crvene kanarince,i uz pomoć karotina se dobije jaka crvena boja,bolje da i mužijak hrani kanarince prije će narasti i biti će jači.
[Vrh] Go down
paja patak
Pričalica
Pričalica



Male Broj postova : 123
Lokacija : Kraljevo, Srbija
Registration date : 12.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Emptysub tra 19, 2008 9:49 pm

Rockstar je napisao/la:
ljudi kako se mogu dobiti crveni kanarinci kojim parenjem ili treba neka posebna hrana bas mi se svidjaju ------------------ova moja zenka samo lezi na mladima vidim svi su zivi muzijak samo nosi hranu ponekad daje njoj a ponekad je on gura sa gnjezda da se pomakne pa hrani mlade dali je to normalno da on tako hrani ptice jel to ne bi trebala da radi ona da nije ona malo lijena hvala za odgovore pozdrav svima
i mi ljudi, pa kad nam neko titra i donosi sve na gotovo, nama je lepo i razmazimo se. tako i kanarinka zasto da se nesto posebno trudi kada ima nekog ko ce umesto nje da odradjuje posao
[Vrh] Go down
Rockstar
Početnik
Početnik



Broj postova : 28
Registration date : 24.03.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Emptyned tra 20, 2008 12:53 am

:lol!: :lol!: :lol!: kod mene ova prva 2 pileta mnogo veca od ovog 3 koji je dosao dan kasnije i u kesici je vidim mnogo manje hrane nego kod ovih jel moze to da bude kriticno da li mogu da ga nekako dohranom nekako me strah da ne umre ili sta se tu moze hvala pozdrav iz hladnog münchena affraid bounce affraid
[Vrh] Go down
tićar
Pričalica
Pričalica
tićar


Male Broj postova : 155
Age : 39
Lokacija : ZADAR
Registration date : 12.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Emptyned tra 20, 2008 1:53 am

Rockstar je napisao/la:
:lol!: :lol!: :lol!: kod mene ova prva 2 pileta mnogo veca od ovog 3 koji je dosao dan kasnije i u kesici je vidim mnogo manje hrane nego kod ovih jel moze to da bude kriticno da li mogu da ga nekako dohranom nekako me strah da ne umre ili sta se tu moze hvala pozdrav iz hladnog münchena affraid bounce affraid

nemoj ti ništa dirati,što više diraš to je gore.
[Vrh] Go down
Rockstar
Početnik
Početnik



Broj postova : 28
Registration date : 24.03.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Emptyned tra 20, 2008 5:14 pm

cheers bounce hvala ticar :lol!: :lol!: :lol!:
[Vrh] Go down
Sponsored content





Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 7 Empty

[Vrh] Go down
 
Razmnozavanje kanarinaca
[Vrh] 
Stranica 7 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Prodaja kanarinaca...
» Mitarenje kanarinaca
» parenje glosta kanarinaca
» IZABEL mutacija kanarinaca
» Vasa najRadosnija situacija u odgoju kanarinaca............

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ptice i perad :: Ptice :: Ptice pjevice-
Forum(o)Bir: