Ptice i perad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Razmnozavanje kanarinaca

Go down 
+21
marko
abe NIS
stiglic from bosnia
Manche
saso78
BOŠKO
Marsel
žalacST
Ćira1
Rockstar
amani
seadriver
slaven-g
steva318
ACO
drazenxp
tićar
Ivan_Nish
paja patak
pile
trnar
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
drazenxp
Moderator
Moderator
drazenxp


Male Broj postova : 99
Age : 47
Lokacija : Split
Registration date : 11.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Emptypon tra 07, 2008 10:16 pm

Pa dok još hrani mlade, ona već priprema novo gnjezdo i počinje nesti jaja.
Za 15 dana od izleganja mladih, meni "glavna" kanarinka već ponovo počinje nositi jaja.

Pošto je to dosta rano, uvjek me zabrine zašto ne othrani mlade do kraja, pa tek onda nese nova jaja.
Ali svali ona tu dužnost na oca.. Rolling Eyes

Ove godine ću vidit kakva će njena kćer biti, sa konopljarem je, počela je ljepo ležati na 5 jaja.. Basketball
[Vrh] Go down
http://www.drazen-birds.co.nr/
steva318
Početnik
Početnik
steva318


Male Broj postova : 26
Age : 42
Registration date : 12.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Emptypon tra 07, 2008 10:26 pm

Kad ce lampiranje tih jaja?
[Vrh] Go down
drazenxp
Moderator
Moderator
drazenxp


Male Broj postova : 99
Age : 47
Lokacija : Split
Registration date : 11.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Emptypon tra 07, 2008 11:50 pm

Pa jaja su snešena od 01.04 do 05.04., znači oko 15.04. će se znati da li je šta konopljarko izradio Rolling Eyes
Druga je isto tako snjela, slični su datumi, a parena je s kanarincem..
[Vrh] Go down
http://www.drazen-birds.co.nr/
tićar
Pričalica
Pričalica
tićar


Male Broj postova : 155
Age : 39
Lokacija : ZADAR
Registration date : 12.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Emptyuto tra 08, 2008 3:25 am

drazenxp je napisao/la:
Pa dok još hrani mlade, ona već priprema novo gnjezdo i počinje nesti jaja.
Za 15 dana od izleganja mladih, meni "glavna" kanarinka već ponovo počinje nositi jaja.

Pošto je to dosta rano, uvjek me zabrine zašto ne othrani mlade do kraja, pa tek onda nese nova jaja.
Ali svali ona tu dužnost na oca.. Rolling Eyes

Ove godine ću vidit kakva će njena kćer biti, sa konopljarem je, počela je ljepo ležati na 5 jaja.. Basketball

prije 20 dana starosti mladih nemoj puštati na parenj jer se zna desiti da ih ne hrani a oni još ne mogu sami

meni tako kanarinka isčupala mlade,ostalo perije samo na glavi i repu.zato ja ne držim kanarinku i kanarinca skupa u gajbi
[Vrh] Go down
paja patak
Pričalica
Pričalica



Male Broj postova : 123
Lokacija : Kraljevo, Srbija
Registration date : 12.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Emptyuto tra 08, 2008 5:58 am

to i jeste pravo resenje.
cuvati ih u odvojenim prostorijama, kad se kanarinka upari, odmah ide u drugu prostoriju i tamo izvodi mlade.
jer pesma nju nagoni na novo parenje i onda cupa mlade. meni dva komada kod jedne zenke zavrsila bez repova. sada je sve ok, sada su repovi porasli do kraja bounce
[Vrh] Go down
paja patak
Pričalica
Pričalica



Male Broj postova : 123
Lokacija : Kraljevo, Srbija
Registration date : 12.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Emptyuto tra 08, 2008 6:00 am

e sada meni treba savet.

ako ste zavrsili parenje kanarinke i kanarinca. kanarinka je izvela mlade (ili 1 ili 2 ili 3 ture, ok).
sada mi recite kako pticama smanjite nagon za parenje, tj. kako ih umirite da ne traze nova parenja?
kako da savladam zenke, jer uskoro cu odvojiti mlade i onda ne bih vise da je pustam na parenje.
[Vrh] Go down
trnar
Početnik
Početnik
trnar


Male Broj postova : 77
Age : 53
Lokacija : Bitola,Macedonia
Registration date : 13.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Emptyuto tra 08, 2008 11:17 am

drazenxp je napisao/la:
Pa dok još hrani mlade, ona već priprema novo gnjezdo i počinje nesti jaja.
Za 15 dana od izleganja mladih, meni "glavna" kanarinka već ponovo počinje nositi jaja.

Pošto je to dosta rano, uvjek me zabrine zašto ne othrani mlade do kraja, pa tek onda nese nova jaja.
Ali svali ona tu dužnost na oca.. Rolling Eyes

Ove godine ću vidit kakva će njena kćer biti, sa konopljarem je, počela je ljepo ležati na 5 jaja.. Basketball

Kod mene kanarinka hrani kanarince vec 8mi dan .
Sama je u kavezu.
Veoma je dobra majka,ali sta da radim ako za 12-13 dana pocne spreamti novo gnjezdo ili nositi nova jaja.Do tada ce mladi napustiti gnjezdo ali jos ne mogu napustiti krletku sa majkom.
Dali da produzim sa parenjem?Kada da ubacim muzjaka?
Sta da radim i kada da produzim sa drugim leglom?
Pozdrav
[Vrh] Go down
tićar
Pričalica
Pričalica
tićar


Male Broj postova : 155
Age : 39
Lokacija : ZADAR
Registration date : 12.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Emptysri tra 09, 2008 2:59 am

paja patak je napisao/la:
e sada meni treba savet.

ako ste zavrsili parenje kanarinke i kanarinca. kanarinka je izvela mlade (ili 1 ili 2 ili 3 ture, ok).
sada mi recite kako pticama smanjite nagon za parenje, tj. kako ih umirite da ne traze nova parenja?
kako da savladam zenke, jer uskoro cu odvojiti mlade i onda ne bih vise da je pustam na parenje.

jednostavno je odvoji od kanarinca,stavi je sa mladima u volijeru a kanarince ostavi u gajbama
[Vrh] Go down
tićar
Pričalica
Pričalica
tićar


Male Broj postova : 155
Age : 39
Lokacija : ZADAR
Registration date : 12.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Emptysri tra 09, 2008 3:05 am

trnar je napisao/la:
drazenxp je napisao/la:
Pa dok još hrani mlade, ona već priprema novo gnjezdo i počinje nesti jaja.
Za 15 dana od izleganja mladih, meni "glavna" kanarinka već ponovo počinje nositi jaja.

Pošto je to dosta rano, uvjek me zabrine zašto ne othrani mlade do kraja, pa tek onda nese nova jaja.
Ali svali ona tu dužnost na oca.. Rolling Eyes

Ove godine ću vidit kakva će njena kćer biti, sa konopljarem je, počela je ljepo ležati na 5 jaja.. Basketball

Kod mene kanarinka hrani kanarince vec 8mi dan .
Sama je u kavezu.
Veoma je dobra majka,ali sta da radim ako za 12-13 dana pocne spreamti novo gnjezdo ili nositi nova jaja.Do tada ce mladi napustiti gnjezdo ali jos ne mogu napustiti krletku sa majkom.
Dali da produzim sa parenjem?Kada da ubacim muzjaka?
Sta da radim i kada da produzim sa drugim leglom?
Pozdrav

kada kanarinci napune 22-23 dana oni već lagano sami počinju jesti,
ja se ravnam po veličini repa mladih.kad rep naraste oko 3 do 4 cm,vadim ih od kanarinke a kanarinki stavljam mužijaka,ako su to prvi mladi u sezoni kod njih staviš stariju pticu da ih uči piti i gdje stoji hrana,a poslije druge mlade stavljaš kod prvih i tako redom,ako je koji od njih malo manji drugi mladi će ga hraniti i naučiti jesti,
[Vrh] Go down
Rockstar
Početnik
Početnik



Broj postova : 28
Registration date : 24.03.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Emptypon tra 14, 2008 1:00 pm

:lol!: bounce Sleep farao pozdrav svima kod mene glosta kanarinka danas dobila prvo pile jos ima 3 jajeta dali da sklonim muzijaka i dali smeta drugi volijer u kom su njen stari muzijak sa jos tri kanarinca taj volijer je na udaljenosti od jednog metra kad da pocnem davati ribana jaja vec im dajem ovu specijalnu hranu za podizanje mladih iz zoo sopa -------------------sta mislite kakvi ce da budu mladi od glosta kanarinke divlje boje i standardnog muzijaka narandjastobjel jel postoji mogucnost da mali imaju cubu na glavi------------------- pozdrav svima i mnogo hvala pticaru i paji patku na informacijama :lol!: :lol!: :lol!: flower :lol!: :lol!: :lol!:
[Vrh] Go down
tićar
Pričalica
Pričalica
tićar


Male Broj postova : 155
Age : 39
Lokacija : ZADAR
Registration date : 12.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Emptypon tra 14, 2008 4:45 pm

Rockstar je napisao/la:
:lol!: bounce Sleep farao pozdrav svima kod mene glosta kanarinka danas dobila prvo pile jos ima 3 jajeta dali da sklonim muzijaka i dali smeta drugi volijer u kom su njen stari muzijak sa jos tri kanarinca taj volijer je na udaljenosti od jednog metra kad da pocnem davati ribana jaja vec im dajem ovu specijalnu hranu za podizanje mladih iz zoo sopa -------------------sta mislite kakvi ce da budu mladi od glosta kanarinke divlje boje i standardnog muzijaka narandjastobjel jel postoji mogucnost da mali imaju cubu na glavi------------------- pozdrav svima i mnogo hvala pticaru i paji patku na informacijama :lol!: :lol!: :lol!: flower :lol!: :lol!: :lol!:

trebao si kanarinca i prije izvaditi,ali ako je hrani nemoj ga vaditi,
ja mislim da bi trebalo biti pola sa čubom pola bez nje.jaja kuhaj odma
[Vrh] Go down
Rockstar
Početnik
Početnik



Broj postova : 28
Registration date : 24.03.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Emptypon tra 14, 2008 5:20 pm

ticar pozdrav hvala na javljanju kako to ide sa jajima skuvam svaki dan jaje pa da ga zgnjecim viljuskom i kako da vidim dali ona hrani mlade - znaci da ne vadim muzijaka kad ona nesto pocne da zvokoce on ide i donosi hranu inace ne mice iz gnijezda samo sam video jednom kad je pila vodu------------moram da pitam kad ne znam pozdrav hvala :lol!: afro flower :lol!:
[Vrh] Go down
Ćira1
Početnik
Početnik



Broj postova : 10
Registration date : 10.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Emptypon tra 14, 2008 8:09 pm

Pozdrav svima,
imam jedan rekao bi pocetnicki problem, spremam kanarince za parenje, medjutim kad ih stavim zajedno oni se jure i biju. Znam sve ono oko hrane , svetla, vitamina... samo me interesuje da li je to zbog toga sto jos nisu spremni ili bi mogao da bude jos neki problem. Ovo mi se desilo sa dva razlicita para.
[Vrh] Go down
tićar
Pričalica
Pričalica
tićar


Male Broj postova : 155
Age : 39
Lokacija : ZADAR
Registration date : 12.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Emptypon tra 14, 2008 8:30 pm

Ćira1 je napisao/la:
Pozdrav svima,
imam jedan rekao bi pocetnicki problem, spremam kanarince za parenje, medjutim kad ih stavim zajedno oni se jure i biju. Znam sve ono oko hrane , svetla, vitamina... samo me interesuje da li je to zbog toga sto jos nisu spremni ili bi mogao da bude jos neki problem. Ovo mi se desilo sa dva razlicita para.

jednostavno se ne sviđa kanarinki,ako imaš samo njega onda nek se tuku,naviknut će se jedan na drugog
[Vrh] Go down
tićar
Pričalica
Pričalica
tićar


Male Broj postova : 155
Age : 39
Lokacija : ZADAR
Registration date : 12.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Emptypon tra 14, 2008 8:32 pm

Rockstar je napisao/la:
ticar pozdrav hvala na javljanju kako to ide sa jajima skuvam svaki dan jaje pa da ga zgnjecim viljuskom i kako da vidim dali ona hrani mlade - znaci da ne vadim muzijaka kad ona nesto pocne da zvokoce on ide i donosi hranu inace ne mice iz gnijezda samo sam video jednom kad je pila vodu------------moram da pitam kad ne znam pozdrav hvala :lol!: afro flower :lol!:

da jaja zgnječi i stavi u gajbu,a tek za 2 dana možeš viditi jel ih hrani,vidit ćeš zadebljanje na vratu,biti će boje jaja,tj žute
[Vrh] Go down
steva318
Početnik
Početnik
steva318


Male Broj postova : 26
Age : 42
Registration date : 12.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Emptypon tra 14, 2008 9:14 pm

Drazene,sta bi sa onim jajima od konopljara?
[Vrh] Go down
drazenxp
Moderator
Moderator
drazenxp


Male Broj postova : 99
Age : 47
Lokacija : Split
Registration date : 11.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Emptypon tra 14, 2008 9:36 pm

Evo da odgovorim ovom kolegi gore, normalno je da se ptice u početku tuku, ali ako se tuku previše, i ako se tuku duže od 7 dana, taj par se očigledno ne podnosi.

Meni je kanarinka tukla mužjaka 5-6 dana, i on nju, a sad kao golubići šapću jedno drugom na gnjezdu Wink

Steva ja sam stvari zakomplicirao, kao i obično.

Evo da objasnim:

Stara kanarinka je parena s kanarincem, i snjela samo 2 jaja.

Mlada kanarinka je parena s konopljarem (ja se nadam) i snjela je 5 jaja.

Pod starom samo ostavio njena 2, i dodao 3 od mlade.
Jedno jaje je bilo sigurno prazno, bačeno je.
Ispod stare su ostala onda 4 jaja.

Jutros mi se izlegao 1. mladi ove godine, ali ne znam je li baštard ili kanarinac.

Znači, pod starom imam 1 mladog i 3 jaja.

Pod mladom imam 2 jaja.

Sad me puca najveća nervoza šta će bit, a eto slatka je to nervoza.

Basketball bounce Cool
[Vrh] Go down
http://www.drazen-birds.co.nr/
paja patak
Pričalica
Pričalica



Male Broj postova : 123
Lokacija : Kraljevo, Srbija
Registration date : 12.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Emptyuto tra 15, 2008 1:28 am

e tako je.


nerviras se a lepo ti je to sto se nerviras. barem ja tako

a onda nakon nekoliko dana kad sve bude u redu, shavatis da nije bilo razloga za nervozu.

u prvom krugu parenja kanarinaca sam sve video prvi put i doziveo. niakda nisam imao iskustva u tome. nervirao se za mnogo stvari, ali sada u drugo krugu iako znam da problema ne bi trebalo da bude opet malo nervoze.

al dobro mladi iz prve ture, daju samopouzdanje i srecu cheers
[Vrh] Go down
tićar
Pričalica
Pričalica
tićar


Male Broj postova : 155
Age : 39
Lokacija : ZADAR
Registration date : 12.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Emptyuto tra 15, 2008 3:17 am

drazenxp je napisao/la:
Evo da odgovorim ovom kolegi gore, normalno je da se ptice u početku tuku, ali ako se tuku previše, i ako se tuku duže od 7 dana, taj par se očigledno ne podnosi.

Meni je kanarinka tukla mužjaka 5-6 dana, i on nju, a sad kao golubići šapću jedno drugom na gnjezdu Wink

Steva ja sam stvari zakomplicirao, kao i obično.

Evo da objasnim:

Stara kanarinka je parena s kanarincem, i snjela samo 2 jaja.

Mlada kanarinka je parena s konopljarem (ja se nadam) i snjela je 5 jaja.

Pod starom samo ostavio njena 2, i dodao 3 od mlade.
Jedno jaje je bilo sigurno prazno, bačeno je.
Ispod stare su ostala onda 4 jaja.

Jutros mi se izlegao 1. mladi ove godine, ali ne znam je li baštard ili kanarinac.

Znači, pod starom imam 1 mladog i 3 jaja.

Pod mladom imam 2 jaja.

Sad me puca najveća nervoza šta će bit, a eto slatka je to nervoza.

Basketball bounce Cool

pa jesi lampirao jaja,da vidiš kakvu nervozu imamo ja i kolega,grdelin je pario zimovku i sad leži na 4 jaja,a što će biti vidit ćemo bounce bounce bounce
[Vrh] Go down
drazenxp
Moderator
Moderator
drazenxp


Male Broj postova : 99
Age : 47
Lokacija : Split
Registration date : 11.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Emptyuto tra 15, 2008 9:08 am

Da Paja, dok ne vidi čovjek šta je sa zadnjim jajem u gnjezdu, uvjek je nekakva pozitivna trema.
Meni je simpa kad se sjetim kako si postavljao prije puno pitanja, toliko si se unio i predao uzgoju, zato ti i je uspjelo.

Tićar gledao sam sva jaja prema svjetlu, samo jedno je bilo svjetlo i mućkao se žumanjak u njemu, pa sam ga bacio.
Sad u drugima, je li krenio plod, pa stao, ili hoće li za par dana se izleći, to treba čekati.

Čak i moja žena koja nema pojma o tićima rekla je da su jaja neprozirna i da se čine puna, osim tog jednog.
E sad je njoj sladak mali u gnjezdu pa ga oće gledat cyclops ali ne dam da dira, da ne propadnu druga jaja.

Svaka čast za neobičnu kombinaciju sa zimovkom, ako uspije boje će bit super!
Samo nije baš zimovka baš neka pjevačka vrsta, ne znam šta će dodati u baštardinu pjesmu, ako uspije.

Aj sritno i tebi! Basketball sunny
[Vrh] Go down
http://www.drazen-birds.co.nr/
tićar
Pričalica
Pričalica
tićar


Male Broj postova : 155
Age : 39
Lokacija : ZADAR
Registration date : 12.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Emptyuto tra 15, 2008 3:03 pm

drazenxp je napisao/la:
Da Paja, dok ne vidi čovjek šta je sa zadnjim jajem u gnjezdu, uvjek je nekakva pozitivna trema.
Meni je simpa kad se sjetim kako si postavljao prije puno pitanja, toliko si se unio i predao uzgoju, zato ti i je uspjelo.

Tićar gledao sam sva jaja prema svjetlu, samo jedno je bilo svjetlo i mućkao se žumanjak u njemu, pa sam ga bacio.
Sad u drugima, je li krenio plod, pa stao, ili hoće li za par dana se izleći, to treba čekati.

Čak i moja žena koja nema pojma o tićima rekla je da su jaja neprozirna i da se čine puna, osim tog jednog.
E sad je njoj sladak mali u gnjezdu pa ga oće gledat cyclops ali ne dam da dira, da ne propadnu druga jaja.

Svaka čast za neobičnu kombinaciju sa zimovkom, ako uspije boje će bit super!
Samo nije baš zimovka baš neka pjevačka vrsta, ne znam šta će dodati u baštardinu pjesmu, ako uspije.

Aj sritno i tebi! Basketball sunny

to je samo radi izložbe,ja sinoć zaboravija upaliti pomoćno svitlo i sad ne znam je li koja bila izvan gnizda
[Vrh] Go down
drazenxp
Moderator
Moderator
drazenxp


Male Broj postova : 99
Age : 47
Lokacija : Split
Registration date : 11.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Emptyuto tra 15, 2008 3:38 pm

Uh, to nije baš dobro.
Ja imam fobiju da izgasim svitlo a neka ostane izvan gnizda.
Onda sav trud propada.

Tako ja "potjeram" sve ukućane na spavanje, i zadnji svaku večer pogledam jesu na gnizdu, i onda izgasim svitlo i odem spavat.
[Vrh] Go down
http://www.drazen-birds.co.nr/
tićar
Pričalica
Pričalica
tićar


Male Broj postova : 155
Age : 39
Lokacija : ZADAR
Registration date : 12.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Emptyuto tra 15, 2008 5:16 pm

drazenxp je napisao/la:
Uh, to nije baš dobro.
Ja imam fobiju da izgasim svitlo a neka ostane izvan gnizda.
Onda sav trud propada.

Tako ja "potjeram" sve ukućane na spavanje, i zadnji svaku večer pogledam jesu na gnizdu, i onda izgasim svitlo i odem spavat.

a evo izašli su jutros iz jaja,sva srića
[Vrh] Go down
steva318
Početnik
Početnik
steva318


Male Broj postova : 26
Age : 42
Registration date : 12.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Emptyuto tra 15, 2008 5:41 pm

I ja sam muku mucio sa svetlom.Kao i vi,cekao sam da svi odu pa da ugasim svetlo,pa sam pre spavanja opet proveravao...itd.Zato sad ostavljam pomocno svetlo,za svaki slucaj.A i lakse mi je nego da po celu noc kontrolisem.
[Vrh] Go down
drazenxp
Moderator
Moderator
drazenxp


Male Broj postova : 99
Age : 47
Lokacija : Split
Registration date : 11.02.2008

Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Emptyuto tra 15, 2008 8:51 pm

Ja ću ih ubuduće pariti na balkonu, pa ću se rješiti muke provjeravanja da li su u gnijezdu pri paljenju svjetla.

Ljudi mi se smiju, dođu gosti a na prekidaču svjetla u dnevnom boravku naljepnica ogromna na kojoj piše "JE LI U GNIJEZDU?"

Idea Rolling Eyes Shocked
[Vrh] Go down
http://www.drazen-birds.co.nr/
Sponsored content





Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Razmnozavanje kanarinaca   Razmnozavanje kanarinaca - Page 6 Empty

[Vrh] Go down
 
Razmnozavanje kanarinaca
[Vrh] 
Stranica 6 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Mitarenje kanarinaca
» Prodaja kanarinaca...
» parenje glosta kanarinaca
» IZABEL mutacija kanarinaca
» Vasa najRadosnija situacija u odgoju kanarinaca............

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ptice i perad :: Ptice :: Ptice pjevice-
Forum(o)Bir: