Ptice i perad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Jedno pitanje o tigricama

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
oblak24
Početnik
Početnik



Female Broj postova : 4
Registration date : 02.07.2009

Jedno pitanje o tigricama Empty
PostajNaslov: Jedno pitanje o tigricama   Jedno pitanje o tigricama Emptypet srp 08, 2011 12:49 am

Mogu li one biti jednobojne bez dodatnih šara i točkica?
Dečko i ja smo našli papigu, a on misli da je tigrica dok ja mislim da je riječ o Malom Aleksandru jer sam primijetila da su jedino oni tako jednobojni.
Boja joj je svijetložuta.
[Vrh] Go down
ŁoŁ@
Početnik
Početnik
ŁoŁ@


Broj postova : 23
Age : 43
Lokacija : Zagreb
Registration date : 09.01.2012

Jedno pitanje o tigricama Empty
PostajNaslov: Re: Jedno pitanje o tigricama   Jedno pitanje o tigricama Emptypon sij 09, 2012 4:10 pm

Ovako. Mogu biti jednobojne bijele ali ponegdje imaju lagane i svijetle šare. No zaista na daljinu izgledaju potpuno jednobojne. To ovisi o veličini. Možete li napisati koliko je otprilike dužina papige. Ako je oko 18 cm moguće da je tigrica. Very Happy
[Vrh] Go down
PapigaNicol
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 25.11.2012

Jedno pitanje o tigricama Empty
PostajNaslov: Re: Jedno pitanje o tigricama   Jedno pitanje o tigricama Emptyned stu 25, 2012 12:52 pm

Moja papiga tigrica ti je bijela ima skroz malo sivoga na vratu...ali kad digne krila ispod je sve tamno plavo...također jucer kad sam kupovala jos jednu papigu vidjela sam skroz zutu sa jedva vidljivim sarama na glavi...moguce je da je tigrica.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jedno pitanje o tigricama Empty
PostajNaslov: Re: Jedno pitanje o tigricama   Jedno pitanje o tigricama Empty

[Vrh] Go down
 
Jedno pitanje o tigricama
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pitanje o papigama tigricama koje zive u paru ;)
» saleposejdon
» Slavuji
» Pitanje o sajmu peradi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ptice i perad :: Ptice :: Papige-
Forum(o)Bir: