Ptice i perad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Bastardiranje

Go down 
+6
Božo
paja patak
trnar
tićar
drazenxp
steva318
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Božo
Početnik
Početnik
Božo


Male Broj postova : 31
Age : 32
Lokacija : Čepin
Registration date : 22.05.2008

Bastardiranje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bastardiranje   Bastardiranje - Page 2 Emptyuto lip 10, 2008 7:16 pm

drazenxp je napisao/la:
Pisao sam ti na drufom forumu; znači najprije štiglić pa nakon 2-3 dana gnijezdo Wink


...hvala ti puno i na onom i na ovom odgovoru,
ali me najviše brine što ako kanarinka bude sjedila
na praznim jajaima,
tj. ako štiglic ne obavi svoje silent scratch
[Vrh] Go down
tićar
Pričalica
Pričalica
tićar


Male Broj postova : 155
Age : 39
Lokacija : ZADAR
Registration date : 12.02.2008

Bastardiranje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bastardiranje   Bastardiranje - Page 2 Emptyuto lip 10, 2008 10:15 pm

pa nek leži nema veze,možeš poslije 8 dana ležanja viditi jesu li puna ili prazna jaja.
[Vrh] Go down
SAŠA
Početnik
Početnik
SAŠA


Broj postova : 9
Age : 61
Lokacija : Kraljevo SRBIJA
Registration date : 20.02.2009

Bastardiranje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Bastardiranje   Bastardiranje - Page 2 Emptysub oľu 14, 2009 12:44 pm

Na žalost u Srbiji je zabranjeno i bastardiranje!!!Ako vam, ne daj Bože, pronađu bastarda u stanu ovi IDIOTI, puštaju pticu a vama sledi krivična prijava. Više mi je muka od ovih novokomponovanih zakonodavaca i vlastodržaca. Cela priča se svela na držanje kanarinaca, nažalost. Sad
[Vrh] Go down
Milan PI
Početnik
Početnik



Male Broj postova : 16
Age : 48
Lokacija : Pirot
Registration date : 29.10.2008

Bastardiranje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bastardiranje   Bastardiranje - Page 2 Emptyned oľu 15, 2009 11:30 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
http://pticefauneevrope.forumotion.com
carduelis
Početnik
Početnik
carduelis


Male Broj postova : 10
Registration date : 08.10.2010

Bastardiranje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bastardiranje   Bastardiranje - Page 2 Emptypet lis 08, 2010 4:33 pm

Bastardiranje- nema veze koje je boje zenka,ja sam uzgajo sa satenite bjela,sa zlatnom issabelom satenni (crvene oci),,,znaci to je sve do muzijaka,neki stiglici nece da skacu na kanarinke boja nema veze,,,,kad se muzijak napali on skace na sve,zato probaj sa drugim muzijakom,ili mozda sa istim sljedece god.

pozz
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/user/kanariemaster
carduelis
Početnik
Početnik
carduelis


Male Broj postova : 10
Registration date : 08.10.2010

Bastardiranje - Page 2 Empty
PostajNaslov: prokljucao sva jaja koja je snijela   Bastardiranje - Page 2 Emptysub lis 09, 2010 3:23 pm

trnar je napisao/la:
drazenxp je napisao/la:
Evo i ja sam se uzdao u svog konopljara, a sad znam zašto mi ga je čovjek dao.

Jednoj kanarinki je prokljucao sva jaja koja je snijela, i drugoj također.

S njim se ne može ništa, poludio sam.

Zato ti kažem, nabavi više tića.

Iako bi ja prednost dao mladome češljugaru sive glave, bar znaš da nije bio u nikoga i da nije nekakav loš otac.

Smirit će se on i bit spreman do dogodine, ne brini.

Znam da se ne shalish ali kako da uzmem vise tica,kad i sa ovim sto ih imam vishe mi nije mjesto zagarantovano u mom vlastitom stanu.!!!!!!! Basketball Basketball Basketball pirat pirat pirat

naravno da ce prokljucati jaja!!! 90% muzijaka to radi!!! GLAVNO JE DA ON SKOCI I OPLODI ZENKU,,,,,NIKAD SE SKUPA NE DRZE! KAD JE KANRINKA SPREMNA A I ON SAMO GA PUSTIS JEDNOM UJUTRO I JEDNOM NAVECER,CIM SKOCI NA NJU ON SE VADI,,,NEMA POTREBE DA SE ON DRZI VISE OD 5MINUTA NA DAN SA KANARINKOM!!

POZZZ
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/user/kanariemaster
Sponsored content





Bastardiranje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bastardiranje   Bastardiranje - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Bastardiranje
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ptice i perad :: Ptice :: Ptice pjevice-
Forum(o)Bir: