Ptice i perad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Ja imam Nimfu

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
trnar
Početnik
Početnik
trnar


Male Broj postova : 77
Age : 53
Lokacija : Bitola,Macedonia
Registration date : 13.02.2008

Ja imam Nimfu Empty
PostajNaslov: Ja imam Nimfu   Ja imam Nimfu Emptypon oľu 24, 2008 12:51 am

Evo zapocinjem temu o Nimfama.Prekrasne su to papige.Moja nimfa zove se Nimi.Kod mene je doso 01.09.2007.Bio je veoma mlad.Tako lijepo se privikao na sve u nasu kuci, sto dolazi sam na ruku na rame na glavu.Dugo nismo znali sto je musko ili zensko,ali nakon mitarenja definitivno je Gospodin.
Veoma je interesantan kad zvizdi.
Inace u Makedoniji skromna je ponuda, a i popularnost papiga.Tigrice su zastupljene malo vise ali samo kao ispunjenje zelja djeci i to sve dok im ne pomine zelja.Na drugom mijestu su nimfe tek onda rozele ali mnogo ih manje cuvaju.Trazili smo rozelu ali kako nismo mogli naci kupili smo nimija,sad sin kaze da nema sansi da gamenja za rozelu.Slikacu ga i dobijate fotke uskoro. afro
[Vrh] Go down
TRAGOPAN
Početnik
Početnik



Broj postova : 53
Registration date : 12.02.2008

Ja imam Nimfu Empty
PostajNaslov: Re: Ja imam Nimfu   Ja imam Nimfu Emptysri oľu 26, 2008 10:08 am

trnar je napisao/la:
Evo zapocinjem temu o Nimfama.Prekrasne su to papige.Moja nimfa zove se Nimi.Kod mene je doso 01.09.2007.Bio je veoma mlad.Tako lijepo se privikao na sve u nasu kuci, sto dolazi sam na ruku na rame na glavu.Dugo nismo znali sto je musko ili zensko,ali nakon mitarenja definitivno je Gospodin.
Veoma je interesantan kad zvizdi.
Inace u Makedoniji skromna je ponuda, a i popularnost papiga.Tigrice su zastupljene malo vise ali samo kao ispunjenje zelja djeci i to sve dok im ne pomine zelja.Na drugom mijestu su nimfe tek onda rozele ali mnogo ih manje cuvaju.Trazili smo rozelu ali kako nismo mogli naci kupili smo nimija,sad sin kaze da nema sansi da gamenja za rozelu.Slikacu ga i dobijate fotke uskoro. afro

Pozdrav!
Zanimljivo kako se po uzgoju razlikuju zemlje. Ovdije kod nas u Hr uzgoj i držanje papagaja je jako razvijeno i po brojnosti uzgaivača je odmah poslije golubara. Tu su negdje po brojnosti i peradari. Jedina razlika je što na izložbama slabo nastupaju ptićari iz više razloga pa izgleda neupučenima da im je populacija kod uzgaivača u Hr mala.
[Vrh] Go down
heky
Početnik
Početnik
heky


Male Broj postova : 30
Age : 29
Lokacija : Veliki Zdenci, blizu Daruvara-Hrvatska
Registration date : 26.03.2008

Ja imam Nimfu Empty
PostajNaslov: Re: Ja imam Nimfu   Ja imam Nimfu Emptysri oľu 26, 2008 11:34 pm

TRAGOPAN je napisao/la:
trnar je napisao/la:
Evo zapocinjem temu o Nimfama.Prekrasne su to papige.Moja nimfa zove se Nimi.Kod mene je doso 01.09.2007.Bio je veoma mlad.Tako lijepo se privikao na sve u nasu kuci, sto dolazi sam na ruku na rame na glavu.Dugo nismo znali sto je musko ili zensko,ali nakon mitarenja definitivno je Gospodin.
Veoma je interesantan kad zvizdi.
Inace u Makedoniji skromna je ponuda, a i popularnost papiga.Tigrice su zastupljene malo vise ali samo kao ispunjenje zelja djeci i to sve dok im ne pomine zelja.Na drugom mijestu su nimfe tek onda rozele ali mnogo ih manje cuvaju.Trazili smo rozelu ali kako nismo mogli naci kupili smo nimija,sad sin kaze da nema sansi da gamenja za rozelu.Slikacu ga i dobijate fotke uskoro. afro

Pozdrav!
Zanimljivo kako se po uzgoju razlikuju zemlje. Ovdije kod nas u Hr uzgoj i držanje papagaja je jako razvijeno i po brojnosti uzgaivača je odmah poslije golubara. Tu su negdje po brojnosti i peradari. Jedina razlika je što na izložbama slabo nastupaju ptićari iz više razloga pa izgleda neupučenima da im je populacija kod uzgaivača u Hr mala.

E stvarno nisam znao da u Hr ima toliko ptičara...
[Vrh] Go down
Sanella
Početnik
Početnik



Female Broj postova : 7
Age : 54
Lokacija : Osijek
Registration date : 20.01.2010

Ja imam Nimfu Empty
PostajNaslov: Re: Ja imam Nimfu   Ja imam Nimfu Emptysri vel 03, 2010 6:02 pm

heky je napisao/la:
TRAGOPAN je napisao/la:
trnar je napisao/la:
Evo zapocinjem temu o Nimfama.Prekrasne su to papige.Moja nimfa zove se Nimi.Kod mene je doso 01.09.2007.Bio je veoma mlad.Tako lijepo se privikao na sve u nasu kuci, sto dolazi sam na ruku na rame na glavu.Dugo nismo znali sto je musko ili zensko,ali nakon mitarenja definitivno je Gospodin.
Veoma je interesantan kad zvizdi.
Inace u Makedoniji skromna je ponuda, a i popularnost papiga.Tigrice su zastupljene malo vise ali samo kao ispunjenje zelja djeci i to sve dok im ne pomine zelja.Na drugom mijestu su nimfe tek onda rozele ali mnogo ih manje cuvaju.Trazili smo rozelu ali kako nismo mogli naci kupili smo nimija,sad sin kaze da nema sansi da gamenja za rozelu.Slikacu ga i dobijate fotke uskoro. afro

Pozdrav!
Zanimljivo kako se po uzgoju razlikuju zemlje. Ovdije kod nas u Hr uzgoj i držanje papagaja je jako razvijeno i po brojnosti uzgaivača je odmah poslije golubara. Tu su negdje po brojnosti i peradari. Jedina razlika je što na izložbama slabo nastupaju ptićari iz više razloga pa izgleda neupučenima da im je populacija kod uzgaivača u Hr mala.

E stvarno nisam znao da u Hr ima toliko ptičara...
Shocked ni ja...?? confused
[Vrh] Go down
http://www.realore.com
ŁoŁ@
Početnik
Početnik
ŁoŁ@


Broj postova : 23
Age : 43
Lokacija : Zagreb
Registration date : 09.01.2012

Ja imam Nimfu Empty
PostajNaslov: Re: Ja imam Nimfu   Ja imam Nimfu Emptypon sij 09, 2012 4:20 pm

Tigrice su zastupljenije od nimfi jer su druželjubivije od njih. A djeci je to najvažnije.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ja imam Nimfu Empty
PostajNaslov: Re: Ja imam Nimfu   Ja imam Nimfu Empty

[Vrh] Go down
 
Ja imam Nimfu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» kupujem nimfu - split

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ptice i perad :: Ptice :: Papige-
Forum(o)Bir: