Ptice i perad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Pitanje o papigama tigricama koje zive u paru ;)

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
PapigaNicol
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 25.11.2012

Pitanje o papigama tigricama koje zive u paru ;) Empty
PostajNaslov: Pitanje o papigama tigricama koje zive u paru ;)   Pitanje o papigama tigricama koje zive u paru ;) Emptyned stu 25, 2012 12:49 pm

Imam musku bijelu tigricu i bas je pripitomljen,prava je maza vise ne moze bez nas...jucer smo kupili zenku i oni se super slazu.je li moguce da mi nova papiga pokvari moju staru papigu jer nije pripitomljena?
[Vrh] Go down
PapigaNicol
Početnik
Početnik



Broj postova : 5
Registration date : 25.11.2012

Pitanje o papigama tigricama koje zive u paru ;) Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje o papigama tigricama koje zive u paru ;)   Pitanje o papigama tigricama koje zive u paru ;) Emptyned stu 25, 2012 9:24 pm

i sto treba da dobiju male papigice?unaprijed hvala
[Vrh] Go down
žako
Početnik
Početnik



Male Broj postova : 10
Age : 55
Lokacija : Osijek, RH
Registration date : 22.06.2011

Pitanje o papigama tigricama koje zive u paru ;) Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje o papigama tigricama koje zive u paru ;)   Pitanje o papigama tigricama koje zive u paru ;) Emptyuto stu 27, 2012 11:09 am

Naravno da će tvoja stara papigica malo, tako da kažem, podivljati vremenom. Ipak joj je draže društvo svoje vrste. Što se tiče malih papigica......samo im stavi kućicu i moglo bi biti brzo.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pitanje o papigama tigricama koje zive u paru ;) Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje o papigama tigricama koje zive u paru ;)   Pitanje o papigama tigricama koje zive u paru ;) Empty

[Vrh] Go down
 
Pitanje o papigama tigricama koje zive u paru ;)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Jedno pitanje o tigricama
» saleposejdon
» Slavuji
» Pitanje o sajmu peradi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ptice i perad :: Ptice :: Papige-
Forum(o)Bir: