Ptice i perad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Braunouha/Smeđeuha papiga molim pomoc - hvala

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
VooDoo
Početnik
Početnik



Broj postova : 2
Registration date : 07.05.2009

Braunouha/Smeđeuha papiga molim pomoc - hvala Empty
PostajNaslov: Braunouha/Smeđeuha papiga molim pomoc - hvala   Braunouha/Smeđeuha papiga molim pomoc - hvala Emptyčet svi 07, 2009 8:58 pm

Pozdrav

Evo već duže vrijeme tražim papigu i kad sam napokon odlučio koju bi kupio uvidio sam da ih je u Hrvatskoj gotovo nemoguce za kupiti jer ih niko ne uzgaja - tražim papigu kao kučnog ljubimca ( znaci ne divlju, nego iz uzgoja po mogucnosti ručno hranjenu ali ako nije nema veze )

pa eto lijepo bih Vas zamolio ako neko zna ili daj Bože ako možda ima uzgoj pa da ima za prodati jednu mladu Braunouhu/Smeđeuhu papigu

bio bi zahvalan na svakoj informaciji, imam auto pa mi nije problem otici po nju ali da je u Hrvatskoj ( inaće sam iz Zagreba ) - znam da ih u Srbiji ima za kupiti na pretek ali ih je problem prevest preko granice itd..

Hvala unaprijed

evo da znate o cemu se radi

http://www.parrotfactory.com/navigacija/vrste/braunouhi.htm
[Vrh] Go down
Milan PI
Početnik
Početnik



Male Broj postova : 16
Age : 48
Lokacija : Pirot
Registration date : 29.10.2008

Braunouha/Smeđeuha papiga molim pomoc - hvala Empty
PostajNaslov: Re: Braunouha/Smeđeuha papiga molim pomoc - hvala   Braunouha/Smeđeuha papiga molim pomoc - hvala Emptysri svi 27, 2009 10:28 pm

Vidi kod SAleta posejdona mislim da je član ovog foruma
[Vrh] Go down
http://pticefauneevrope.forumotion.com
VooDoo
Početnik
Početnik



Broj postova : 2
Registration date : 07.05.2009

Braunouha/Smeđeuha papiga molim pomoc - hvala Empty
PostajNaslov: Re: Braunouha/Smeđeuha papiga molim pomoc - hvala   Braunouha/Smeđeuha papiga molim pomoc - hvala Emptyčet svi 28, 2009 11:08 am

bio bi zahvalan na svakoj informaciji, imam auto pa mi nije problem otici po nju ali da je u Hrvatskoj ( inaće sam iz Zagreba ) - znam da ih u Srbiji ima za kupiti na pretek ali ih je problem prevest preko granice itd..

ja se vec ponadao da ih neko ima ali eto - pročitati sve molim
[Vrh] Go down
ŁoŁ@
Početnik
Početnik
ŁoŁ@


Broj postova : 23
Age : 43
Lokacija : Zagreb
Registration date : 09.01.2012

Braunouha/Smeđeuha papiga molim pomoc - hvala Empty
PostajNaslov: Re: Braunouha/Smeđeuha papiga molim pomoc - hvala   Braunouha/Smeđeuha papiga molim pomoc - hvala Emptypon sij 09, 2012 5:28 pm

Veličina ove papige je 25 centimetara. Uz odgovarajuče uvjete ova papiga živi oko 15 godina. Mužjak i ženka imaju crveno perje na trbuhu i crveni rep. Boje zlata su vrat i prsa, a kljun je crne boje. Lice je zeleno, dok su duga letna pera plava. Ženka snese 3 – 5 jaja, a vrijeme inkubacije traje 22 dana. Mladi napuštaju gnijezdo sa 5 tjedana, a roditelje sa 9 tjedana starosti. Hrane se sa zobom, prosom, suncokretom, američkim sirkom, konopljem uz obavezni dodatak vitamina i minerala. Lako se pripitomljavaju i mogu naučiti oponašati ljudski govor.

Ja se bavim uzgojem raznih vrsta al ovu ne uzgajam. Al evo šta znam o njoj. Možda pomogne.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Braunouha/Smeđeuha papiga molim pomoc - hvala Empty
PostajNaslov: Re: Braunouha/Smeđeuha papiga molim pomoc - hvala   Braunouha/Smeđeuha papiga molim pomoc - hvala Empty

[Vrh] Go down
 
Braunouha/Smeđeuha papiga molim pomoc - hvala
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Braounouha papiga
» Prodaja papiga @ Solin

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ptice i perad :: Ptice :: Papige-
Forum(o)Bir: