Ptice i perad
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PortalPortal  Početna stranicaPočetna stranica  GalleryGallery  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Da se predstavim

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
SAŠA
Početnik
Početnik
SAŠA


Broj postova : 9
Age : 61
Lokacija : Kraljevo SRBIJA
Registration date : 20.02.2009

Da se predstavim Empty
PostajNaslov: Da se predstavim   Da se predstavim Emptypet vel 20, 2009 10:17 am

Dugogodišnji sam odgaivač ptica pevačica, sa naglaskom na kanarince i to;kanarinci boje i slavujari. Živim u Kraljevu i rado bih pomogao svim početnicima a i drugima oko uzgoja ptica. Ujedno se nadam da preko Vašeg sajta uspostavim vezu sa mnogim uzgaivačima širom EX - YU!
Pozdrav svima SAŠA Wink Wink
[Vrh] Go down
Milan PI
Početnik
Početnik



Male Broj postova : 16
Age : 48
Lokacija : Pirot
Registration date : 29.10.2008

Da se predstavim Empty
PostajNaslov: Re: Da se predstavim   Da se predstavim Emptysri vel 25, 2009 3:17 pm

pozz saša i dobrodošao na forum
[Vrh] Go down
http://pticefauneevrope.forumotion.com
marko
Početnik
Početnik



Male Broj postova : 10
Age : 45
Lokacija : vinkovci
Registration date : 28.04.2009

Da se predstavim Empty
PostajNaslov: Re: Da se predstavim   Da se predstavim Emptyuto tra 28, 2009 9:27 am

Pozdrav Sale-
Moje ime je Marko, iz Vinkovaca sam i tako to....Obožavam ptice i uzgajam poneke(imao sam prije tigrice,kanarince,sad imam grlice i zebe.Sa zebama sam početnik i zanima me sve, ako znaš nešto o njima.Sa prvim gniježđenjem sam fulao i neznam u čemu je kvaka??,izlegao se jedan ptić i nakon par dana roditelji su ga izbacili i nisu ga htjeli hranit..Nisam im davao jajčanu smjesu za vrijeme sjedenja na jajima, a nakon izleganja sam im odmah dao, jel to ženku možda ponovo napalilo ili??? Treba li svaki dan davati smjesu? Ajde please ako mi možeš nešto napisati-Haha sad sam se pomaknuo gore i vidim da si i ti novi, ali nema veze evo ako netko želi neka mi napiše
[Vrh] Go down
Sponsored content





Da se predstavim Empty
PostajNaslov: Re: Da se predstavim   Da se predstavim Empty

[Vrh] Go down
 
Da se predstavim
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» da se i ja predstavim

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ptice i perad :: Općenito :: Predstavite se-
Forum(o)Bir: